Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alberto
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2008
Location: Italy
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 George of the Jungle (1997) - Nov 09, 2008
75 The Sixth Sense (1999) - Nov 09, 2008
70 Mad Max (1979) - Nov 02, 2008
70 Sin City (2005) - Nov 02, 2008
70 Rambo (2008) - Nov 01, 2008
85 Conspiracy Theory (1997) - Nov 01, 2008
70 The Jungle Book (1967) - Oct 26, 2008
65 The Flintstones (1994) - Oct 26, 2008
65 March of the Penguins (2005) - Oct 26, 2008
70 Jumper (2008) - Oct 26, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alberto. Why not go rank more films, then come back and check it out again?