Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
albertomm
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 American Pie (1999) - Aug 24, 2007
40 The Lion King (1994) - Aug 24, 2007
70 The NeverEnding Story (1984) - Aug 24, 2007
90 City of God (2003) - Aug 24, 2007
70 The Fifth Element (1997) - Aug 24, 2007
90 Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 24, 2007
40 Three Amigos! (1986) - Aug 24, 2007
40 Rush Hour (1998) - Aug 24, 2007
95 Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 24, 2007
50 Clerks II (2006) - Aug 24, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with albertomm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?