Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
albino_rhino
Cinema Addict - 1038 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Grindhouse (2007) - Jul 28, 2008
84 X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 27, 2008
88 Eastern Promises (2007) - Jul 27, 2008
84 Soldier (1998) - Jul 27, 2008
83 Love Actually (2003) - Jul 27, 2008
70 Shutter (2008) - Jul 27, 2008
90 Grumpy Old Men (1993) - Jul 27, 2008
89 The Bourne Ultimatum (2007) - Jul 27, 2008
88 No Country for Old Men (2007) - Jul 27, 2008
87 In Bruges (2008) - Jul 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with albino_rhino. Why not go rank more films, then come back and check it out again?