![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
albus | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 80 | Leaving Las Vegas (1995) - Jul 19, 2009 |
| 20 | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Matilda (1996) - Jul 19, 2009 |
| 88 | Revolutionary Road (2008) - Jul 19, 2009 |
| 82 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Jul 19, 2009 |
| 85 | The Limey (1999) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Grease (1978) - Jul 19, 2009 |
| 0 | Resident Evil (2002) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |