Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aldebjer
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2009
Location: Sweden
Recent Rankings
70 Minority Report (2002) - Oct 03, 2009
70 Changeling (2008) - Oct 03, 2009
75 Amélie (2001) - Oct 03, 2009
40 Bridget Jones's Diary (2001) - Oct 03, 2009
80 There Will Be Blood (2007) - Oct 03, 2009
70 Letters from Iwo Jima (2006) - Oct 03, 2009
95 Apollo 13 (1995) - Aug 15, 2009
85 Earth (2007) - Aug 15, 2009
80 Elite Squad (2007) - Apr 12, 2009
45 Poseidon (2006) - Apr 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aldebjer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?