![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ale | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2009
Location: sto.dgo., DN, Dominican Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 28, 2010 |
| 98 | 12 Monkeys (1995) - Jan 28, 2010 |
| 100 | Deconstructing Harry (1997) - Nov 18, 2009 |
| 98 | Zelig (1983) - Nov 18, 2009 |
| 90 | Charlie Bartlett (2007) - Nov 13, 2009 |
| 100 | The Science of Sleep (2006) - Nov 13, 2009 |
| 95 | The Dot and the Line: A Romance in Lower Mathematics (1965) - Nov 02, 2009 |
| 98 | The Aviator (2004) - Nov 02, 2009 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 02, 2009 |
| 0 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |