![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alea | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: Turkey
|

| 80 | Talk to Her (2002) - Mar 31, 2011 |
| 90 | Bes vakit (2006) - Mar 31, 2011 |
| 90 | The Great Dictator (1940) - Mar 30, 2011 |
| 90 | Children of Men (2006) - Mar 30, 2011 |
| 80 | The Graduate (1967) - Mar 30, 2011 |
| 85 | Apocalypse Now (1979) - Mar 30, 2011 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Mar 30, 2011 |
| 60 | Back to the Future (1985) - Mar 30, 2011 |
| 85 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 30, 2011 |
| 85 | Manhattan (1979) - Mar 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |