![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aledanielli | |
![]() |
Film Freak - 588 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2009
Location: Florianópolis, Santa Catarina, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Tristana (1970) - Mar 28, 2009 |
| 85 | Diary of a Chambermaid (1964) - Mar 28, 2009 |
| 100 | Phantom of Liberty (1974) - Mar 28, 2009 |
| 85 | The Iron Giant (1999) - Mar 12, 2009 |
| 90 | Torn Curtain (1966) - Mar 09, 2009 |
| 65 | Watchmen (2009) - Mar 07, 2009 |
| 80 | Kiki's Delivery Service (1989) - Mar 05, 2009 |
| 90 | The Man Who Knew Too Much (1956) - Feb 26, 2009 |
| 90 | Topaz (1969) - Feb 26, 2009 |
| 90 | Marnie (1964) - Feb 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |