![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alegna | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
Location: Bogota, Cundinamarca, Colombia
|

| 65 | Elizabeth I (2005) - Nov 15, 2008 |
| 95 | Nana (2005) - Nov 15, 2008 |
| 60 | Sphere (1998) - Nov 15, 2008 |
| 70 | The Fifth Element (1997) - Nov 15, 2008 |
| 85 | Chicago (2002) - Nov 15, 2008 |
| 80 | 8 Mile (2002) - Nov 15, 2008 |
| 85 | Dancer in the Dark (2000) - Nov 15, 2008 |
| 70 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 15, 2008 |
| 70 | Hercules (1997) - Nov 15, 2008 |
| 60 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Nov 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |