![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alessandri | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2011
Location: São Paulo, Brazil, Brazil
|

| 70 | Rosemary's Baby (1968) - Sep 16, 2011 |
| 70 | Sherlock Holmes (2009) - Sep 16, 2011 |
| 70 | Sherlock Holmes (2010) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 16, 2011 |
| 95 | Run Lola Run (1998) - Sep 16, 2011 |
| 95 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 16, 2011 |
| 50 | The Piano Teacher (2001) - Sep 16, 2011 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Sep 16, 2011 |
| 60 | The Fifth Element (1997) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |