![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alesso80 | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2009
Location: La Plata, Buenos Aires, Argentina
|
|
Bio: Single boy looking for movies :P
| |

| 91 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 29, 2009 |
| 74 | The Blair Witch Project (1999) - Sep 29, 2009 |
| 65 | Rain Man (1988) - Sep 29, 2009 |
| 22 | Crocodile Dundee (1986) - Sep 29, 2009 |
| 67 | Bridget Jones's Diary (2001) - Sep 29, 2009 |
| 90 | House of Flying Daggers (2004) - Sep 29, 2009 |
| 5 | Rush Hour 2 (2001) - Sep 29, 2009 |
| 58 | Aladdin (1992) - Sep 29, 2009 |
| 84 | Monster (2003) - Sep 29, 2009 |
| 45 | Pretty Woman (1990) - Sep 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |