![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alewela | |
![]() |
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
Location: Turkey
|

| 96 | Persepolis (2007) - Aug 05, 2010 |
| 100 | Up (2009) - Aug 05, 2010 |
| 96 | For the Birds (2000) - Aug 05, 2010 |
| 100 | Kiwi! (2006) - Aug 05, 2010 |
| 94 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 05, 2010 |
| 96 | Ratatouille (2007) - Aug 05, 2010 |
| 86 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Aug 05, 2010 |
| 98 | Ice Age (2002) - Aug 05, 2010 |
| 90 | Shrek (2001) - Aug 05, 2010 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Aug 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |