![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alexadner | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2009
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Fight Club (1999) - Jun 13, 2011 |
| 85 | Taxi Driver (1976) - Jun 13, 2011 |
| 86 | Pulp Fiction (1994) - Jun 13, 2011 |
| 82 | A Serious Man (2009) - Jun 13, 2011 |
| 80 | The Virgin Suicides (1999) - Jun 13, 2011 |
| 88 | The Deer Hunter (1978) - Jun 13, 2011 |
| 80 | The Brothers Bloom (2009) - Jun 13, 2011 |
| 1 | Get Him to the Greek (2010) - Jun 13, 2011 |
| 92 | Lost in Translation (2003) - Jun 13, 2011 |
| 90 | Rushmore (1998) - Jun 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |