alexander

alexander
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2006
Location: Copenhagen, Denmark, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 79% The Straight Story (1999) - Rated 22 Nov 2007
77 72% (1963) - Rated 22 Nov 2007
75 68% Following (1998) - Rated 22 Nov 2007
69 57% Volver (2006) - Rated 22 Nov 2007
94 98% No End in Sight (2007) - Rated 22 Nov 2007
72 62% The Seventh Seal (1957) - Rated 11 Nov 2007
76 70% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 11 Nov 2007
78 76% A Few Good Men (1992) - Rated 11 Nov 2007
45 17% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 11 Nov 2007
52 24% The Meaning of Life (1983) - Rated 11 Nov 2007