![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alexgrander | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Sioux City, Iowa/Woodbury, USA
|

| 86 T9 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 22, 2009 |
| 71 T6 | Father of the Bride (1991) - Aug 22, 2009 |
| 71 T6 | House of Sand and Fog (2003) - Aug 22, 2009 |
| 69 T6 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 22, 2009 |
| 63 T4 | The Weather Man (2005) - Aug 22, 2009 |
| 77 T7 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 18, 2009 |
| 32 T1 | Secret Window (2004) - Aug 18, 2009 |
| 58 T3 | Hancock (2008) - Aug 18, 2009 |
| 61 T4 | Baby Mama (2008) - Aug 18, 2009 |
| 71 T6 | I Am Legend (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,055,000 Movie Rankings and Counting... |