![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alexmangx | |
![]() |
Cinema Addict - 1434 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2010
Location: MA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Valkyrie (2008) - Mar 03, 2011 |
| 80 | Knife in the Water (1962) - Feb 27, 2011 |
| 65 | Of Mice and Men (1992) - Feb 27, 2011 |
| 85 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Halloween (1978) - Feb 27, 2011 |
| 60 | Hellbound: Hellraiser II (1988) - Feb 27, 2011 |
| 65 | Blast from the Past (1999) - Feb 27, 2011 |
| 80 | Vacation (1983) - Feb 27, 2011 |
| 50 | Bug (2007) - Feb 27, 2011 |
| 80 | Last Man Standing (1996) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |