![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alexmat | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2009
Location: USA
|

| 30 | Iron Man (2008) - Apr 22, 2009 |
| 90 | 3:10 to Yuma (2007) - Apr 22, 2009 |
| 85 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Apr 22, 2009 |
| 85 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Apr 22, 2009 |
| 95 | Battle Royale (2000) - Apr 22, 2009 |
| 95 | Ikiru (1952) - Apr 22, 2009 |
| 90 | The Count of Monte Cristo (1998) - Apr 22, 2009 |
| 95 | Grave of the Fireflies (1988) - Apr 22, 2009 |
| 90 | Youth Without Youth (2007) - Apr 22, 2009 |
| 80 | Gran Torino (2008) - Apr 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |