alexparis72

alexparis72
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% The Dark Knight (2008) - Rated 31 Dec 2008
80 28% Cold Mountain (2003) - Rated 31 Dec 2008
83 47% Thank You for Smoking (2006) - Rated 31 Dec 2008
89 72% Walk the Line (2005) - Rated 31 Dec 2008
88 64% The Terminator (1984) - Rated 31 Dec 2008
98 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Dec 2008
81 35% True Lies (1994) - Rated 31 Dec 2008
90 79% Face/Off (1997) - Rated 31 Dec 2008
91 85% The Departed (2006) - Rated 31 Dec 2008
74 10% Men in Black II (2002) - Rated 31 Dec 2008