Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alexw07
Film Freak - 700 Films Ranked
Member Since: May 14, 2010
Location: Madison, WI, USA
Recent Rankings
80 Before Sunrise (1995) - May 28, 2012
80 Funny Ha Ha (2002) - May 28, 2012
70 Mutual Appreciation (2005) - May 19, 2012
60 Hell House (2001) - May 13, 2012
70 My Neighbor Totoro (1988) - May 10, 2012
80 Serenity (2005) - May 10, 2012
80 Hugo (2011) - May 06, 2012
50 Skills Like This (2007) - May 06, 2012
50 Hobo with a Shotgun (2011) - May 02, 2012
20 Drop Dead Gorgeous (1999) - May 01, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alexw07. Why not go rank more films, then come back and check it out again?