Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alexwilson
Film Freak - 624 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
30 The Girl Next Door (2004) - Sep 23, 2010
99 The Third Man (1949) - Sep 23, 2010
99 The Lives of Others (2006) - Sep 23, 2010
9 Garfield (2004) - Sep 23, 2010
12 Scary Movie 3 (2003) - Sep 23, 2010
11 Look Who's Talking Too (1990) - Sep 23, 2010
1 Batman & Robin (1997) - Sep 23, 2010
15 Super Mario Bros. (1993) - Sep 23, 2010
50 Rocky V (1990) - Sep 23, 2010
79 I Am Legend (2007) - Sep 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alexwilson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?