![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alf3k | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2009
Location: Sweden
|

| 80 | Funny Games (2008) - Sep 14, 2010 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 21, 2009 |
| 80 | Cigarette Burns (2005) - Nov 21, 2009 |
| 70 | Eastern Promises (2007) - Nov 21, 2009 |
| 85 | There Will Be Blood (2007) - Nov 21, 2009 |
| 78 | Show Me Love (1998) - Nov 21, 2009 |
| 80 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 21, 2009 |
| 50 | Entrapment (1999) - Nov 21, 2009 |
| 30 | Gone in 60 Seconds (2000) - Nov 21, 2009 |
| 75 | Blow (2001) - Nov 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |