![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alfie22 | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: UK
|

| 30 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Oct 12, 2009 |
| 20 | K-PAX (2001) - Oct 12, 2009 |
| 10 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 12, 2009 |
| 40 | Gandhi (1982) - Oct 12, 2009 |
| 40 | Napoleon Dynamite (2004) - Oct 12, 2009 |
| 60 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Oct 12, 2009 |
| 50 | Con Air (1997) - Oct 12, 2009 |
| 50 | Jurassic Park III (2001) - Oct 12, 2009 |
| 60 | A History of Violence (2005) - Oct 12, 2009 |
| 60 | Starship Troopers (1997) - Oct 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |