![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alfredlee | |
![]() |
Movie Buff - 419 Films Ranked
Member Since: May 12, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Three Kings (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Howl's Moving Castle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Match Point (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Nosferatu (1922) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |