aliHG

alihg
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Paper Heart (2009) - Rated 06 Sep 2009
70 40% Saw II (2005) - Rated 19 Aug 2009
90 80% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Aug 2009
95 93% Infernal Affairs (2002) - Rated 19 Aug 2009
75 60% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 19 Aug 2009
75 60% A Hard Day's Night (1964) - Rated 19 Aug 2009
70 40% Addams Family Values (1993) - Rated 19 Aug 2009
65 20% The Great Dictator (1940) - Rated 19 Aug 2009
60 10% The Meaning of Life (1983) - Rated 19 Aug 2009
55 3% The Devil's Rejects (2005) - Rated 19 Aug 2009