![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aliasadi109 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: rafsanjan, Iran
|
|
Bio: landscape architecture , like ethical artistic films !
| |

| 95 | Léon: The Professional (1994) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Low Heights (2002) - Oct 02, 2010 |
| 90 | The Glass Agency (1997) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Gabbeh (1996) - Oct 02, 2010 |
| 85 | The Actor (1993) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Ten (2002) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Through the Olive Trees (1994) - Oct 02, 2010 |
| 85 | 21 Grams (2003) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Seven (1995) - Oct 02, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |