![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aliaspider | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: May 21, 2011
|

| 87 | Devil's Advocate (1997) - Aug 13, 2011 |
| 75 | Mars Attacks! (1996) - Aug 13, 2011 |
| 88 | Zoolander (2001) - Aug 13, 2011 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Aug 13, 2011 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Aug 13, 2011 |
| 98 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2011 |
| 79 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2011 |
| 97 | Run Lola Run (1998) - Aug 13, 2011 |
| 95 | Nackt (2002) - Aug 13, 2011 |
| 86 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |