![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alicat | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2009
Location: USA
|

| 90 | Annie Hall (1977) - Jun 24, 2009 |
| 90 | 101 Dalmatians (1961) - Jun 24, 2009 |
| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Jun 24, 2009 |
| 79 | Pitch Black (2000) - Jun 24, 2009 |
| 87 | Aladdin (1992) - Jun 24, 2009 |
| 95 | I Heart Huckabees (2004) - Jun 24, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 24, 2009 |
| 80 | This Is Spinal Tap (1984) - Jun 24, 2009 |
| 30 | Doom (2005) - Jun 24, 2009 |
| 90 | Up (2009) - Jun 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |