![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aliciamazing | |
![]() |
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2009
Location: RI, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 16, 2009 |
| 100 | Sicko (2007) - Aug 16, 2009 |
| 95 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 16, 2009 |
| 90 | Jerry Maguire (1996) - Aug 16, 2009 |
| 95 | Anger Management (2003) - Aug 16, 2009 |
| 95 | The Exorcist (1973) - Aug 16, 2009 |
| 95 | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 16, 2009 |
| 90 | Snatch (2000) - Aug 16, 2009 |
| 95 | Big (1988) - Aug 16, 2009 |
| 80 | The Incredible Hulk (2008) - Aug 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |