Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alin000
Film Freak - 526 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2006
Recent Rankings
80 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
60 Air Force One (1997) - Aug 13, 2007
65 Ali (2001) - Aug 13, 2007
75 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
60 Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007
80 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
95 American History X (1998) - Aug 13, 2007
80 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
70 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
90 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alin000. Why not go rank more films, then come back and check it out again?