![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alirezagood | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: Iran
|

| 80 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Oct 03, 2010 |
| 75 | Face/Off (1997) - Oct 03, 2010 |
| 80 | Spider-Man 3 (2007) - Oct 03, 2010 |
| 50 | Broken Arrow (1996) - Oct 03, 2010 |
| 100 | The Italian Job (2003) - Oct 03, 2010 |
| 100 | Rush Hour (1998) - Oct 03, 2010 |
| 10 | Jaws (1975) - Oct 03, 2010 |
| 100 | X2: X-Men United (2003) - Oct 03, 2010 |
| 80 | Titanic (1997) - Oct 03, 2010 |
| 95 | The Incredibles (2004) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |