![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alireza.y | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: Tehran, Tehran, Iran
|

| 70 | L'avventura (1960) - Dec 28, 2011 |
| 75 | Amélie (2001) - Sep 17, 2011 |
| 70 | The Ten Commandments (1956) - Sep 17, 2011 |
| 60 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Sep 17, 2011 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 17, 2011 |
| 80 | Black Swan (2010) - Sep 17, 2011 |
| 75 | Cashback (2004) - Sep 17, 2011 |
| 80 | Life Is Beautiful (1997) - Sep 17, 2011 |
| 55 | Spider-Man (2002) - Sep 17, 2011 |
| 85 | American History X (1998) - Sep 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |