Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alismoone
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2011
Location: Karadj, Alborz, Iran
Bio: I\'m An Artist
Recent Rankings
80 Original Sin (2001) - Aug 27, 2011
97 Eyes Wide Shut (1999) - Aug 27, 2011
100 The Ghost Writer (2010) - Aug 27, 2011
100 The Shining (1980) - Aug 27, 2011
100 Enemy at the Gates (2001) - Aug 27, 2011
70 Saving Private Ryan (1998) - Aug 27, 2011
95 Scarface (1983) - Aug 27, 2011
100 Carlito's Way (1993) - Aug 27, 2011
95 Donnie Brasco (1997) - Aug 27, 2011
50 Righteous Kill (2008) - Aug 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alismoone. Why not go rank more films, then come back and check it out again?