![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alito | |
![]() |
Movie Buff - 303 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2011
Location: malatya, Turkey
|

| 90 | Turkish Star Wars (1982) - Jan 29, 2011 |
| 65 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jan 29, 2011 |
| 65 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Jan 29, 2011 |
| 65 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Jeepers Creepers (2001) - Jan 29, 2011 |
| 70 | Jackass: The Movie (2002) - Jan 29, 2011 |
| 80 | City of Angels (1998) - Jan 29, 2011 |
| 30 | Re-Animator (1985) - Jan 29, 2011 |
| 65 | Identity (2003) - Jan 29, 2011 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |