![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
allalone | |
![]() |
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2007
Location: USA
|

| 100 | Geri's Game (1997) - Jan 11, 2009 |
| 62 | Tomorrow Never Dies (1997) - Jan 11, 2009 |
| 56 | Dark Water (2002) - Jan 11, 2009 |
| 81 | Half Nelson (2006) - Jan 11, 2009 |
| 97 | Kiki's Delivery Service (1989) - Jan 11, 2009 |
| 89 | All Dogs Go to Heaven (1989) - Jan 11, 2009 |
| 96 | Toy Story 2 (1999) - Jan 11, 2009 |
| 82 | Election (1999) - Jan 11, 2009 |
| 67 | Charlie's Angels (2000) - Jan 11, 2009 |
| 87 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |