![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
allangenu | |
![]() |
Movie Buff - 333 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2011
Location: Brazil
|

| 86 | The Bone Collector (1999) - Nov 03, 2011 |
| 60 | The Godfather: Part II (1974) - Nov 03, 2011 |
| 69 | Whale Rider (2002) - Nov 03, 2011 |
| 85 | The Legend of 1900 (1998) - Sep 23, 2011 |
| 75 | Blank Check (1994) - Sep 22, 2011 |
| 18 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Sep 22, 2011 |
| 75 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Sep 22, 2011 |
| 65 | Heavyweights (1995) - Sep 22, 2011 |
| 40 | Billboard Dad (1998) - Sep 22, 2011 |
| 60 | Scooby-Doo on Zombie Island (1998) - Sep 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |