Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
allan_pr
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2011
Location: Londrina, PR, Brazil
Recent Rankings
87 Sala samobójców (2011) - May 20, 2012
64 A Dangerous Method (2011) - May 13, 2012
76 The Avengers (2012) - Apr 30, 2012
86 Drei (2010) - Apr 28, 2012
81 Shame (2011) - Apr 21, 2012
78 2 Coelhos (2012) - Apr 21, 2012
87 A Separation (2011) - Apr 15, 2012
80 The Shining (1980) - Apr 15, 2012
90 Weekend (2011) - Apr 10, 2012
82 Les émotifs anonymes (2010) - Apr 06, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with allan_pr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?