![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
allenjwsc | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: May 8, 2006
Location: USA
|

| 60 | A Bug's Life (1998) - Oct 16, 2007 |
| 45 | Space Jam (1996) - Oct 16, 2007 |
| 80 | Capote (2005) - Oct 16, 2007 |
| 60 | Monsters, Inc. (2001) - Oct 16, 2007 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Oct 16, 2007 |
| 80 | The Matrix Revolutions (2003) - Oct 16, 2007 |
| 78 | Best in Show (2000) - Oct 13, 2007 |
| 94 | Cold Mountain (2003) - Oct 13, 2007 |
| 78 | The Animatrix (2003) - Oct 13, 2007 |
| 65 | Troy (2004) - Oct 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |