![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
allevato | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2009
Location: Brazil
|

| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Sep 11, 2009 |
| 85 | Gangs of New York (2002) - Sep 11, 2009 |
| 85 | Ice Age (2002) - Sep 11, 2009 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Sep 11, 2009 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 11, 2009 |
| 70 | Firewall (2006) - Sep 11, 2009 |
| 65 | I, Robot (2004) - Sep 11, 2009 |
| 75 | The Bucket List (2007) - Sep 11, 2009 |
| 60 | Oldboy (2003) - Sep 11, 2009 |
| 55 | Miami Vice (2006) - Sep 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |