Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
allfan
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2010
Location: USA
Recent Rankings
30 Thirteen Ghosts (2001) - Jan 29, 2010
76 Tremors (1990) - Jan 29, 2010
23 Shallow Hal (2001) - Jan 29, 2010
80 Children of Men (2006) - Jan 29, 2010
50 Lady and the Tramp (1955) - Jan 29, 2010
76 X-Men (2000) - Jan 29, 2010
80 Throne of Blood (1957) - Jan 29, 2010
65 Charlie's Angels (2000) - Jan 29, 2010
11 Freddy Got Fingered (2001) - Jan 29, 2010
87 Breakfast at Tiffany's (1961) - Jan 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with allfan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?