![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
almostpanzer | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Home (2009) - Feb 27, 2010 |
| 95 | Cemetery Man (1994) - Feb 21, 2010 |
| 90 | Synecdoche, New York (2008) - Feb 14, 2010 |
| 85 | Versus (2000) - Feb 10, 2010 |
| 75 | Vacancy (2007) - Jan 28, 2010 |
| 30 | The Amityville Horror (2005) - Jan 28, 2010 |
| 95 | Stalker (1979) - Jan 27, 2010 |
| 100 | A Trip to the Moon (1902) - Nov 26, 2009 |
| 90 | Day of Wrath (1943) - Nov 25, 2009 |
| 95 | Psycho (1960) - Nov 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |