Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alorch
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Lancaster, PA, USA
Recent Rankings
90 Cape Fear (1991) - Aug 18, 2007
90 Top Gun (1986) - Aug 18, 2007
93 Philadelphia (1993) - Aug 18, 2007
90 The Breakfast Club (1985) - Aug 18, 2007
92 Fargo (1996) - Aug 18, 2007
83 Major League (1989) - Aug 18, 2007
88 Communion (1989) - Aug 18, 2007
92 The Wizard of Oz (1939) - Aug 18, 2007
82 A League of Their Own (1992) - Aug 18, 2007
92 I Am Sam (2001) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alorch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?