![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alpayarar | |
![]() |
Movie Buff - 392 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2010
Location: gaziantep, Turkey
|

| 85 | Miami Vice (2006) - Oct 30, 2010 |
| 85 | Max Payne (2008) - Oct 30, 2010 |
| 60 | Romeo + Juliet (1996) - Oct 30, 2010 |
| 100 | Police Academy 3: Back in Training (1986) - Oct 30, 2010 |
| 80 | Silent Hill (2006) - Oct 30, 2010 |
| 50 | 101 Dalmatians (1996) - Oct 30, 2010 |
| 80 | Junior (1994) - Sep 23, 2010 |
| 50 | Bridget Jones's Diary (2001) - Sep 23, 2010 |
| 50 | Joe's Apartment (1996) - Sep 08, 2010 |
| 70 | Astérix chez les Bretons (1986) - Sep 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |