![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alper | |
![]() |
Movie Buff - 325 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2011
Location: istanbul, Turkey
|
|
Bio: twitter.com/alpers
| |

| 82 | Schindler's List (1993) - Jan 16, 2012 |
| 80 | Cashback (2006) - Oct 30, 2011 |
| 70 | This Is England (2006) - Oct 30, 2011 |
| 59 | Restless (2011) - Oct 16, 2011 |
| 68 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Oct 16, 2011 |
| 86 | Café de flore (2011) - Oct 16, 2011 |
| 70 | Happythankyoumoreplease (2010) - Sep 04, 2011 |
| 55 | Elizabethtown (2005) - Aug 29, 2011 |
| 66 | Incir Reçeli (2011) - Aug 23, 2011 |
| 77 | Train of Life (1998) - Aug 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |