Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alperen
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2011
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
83 Black Book (2006) - Feb 22, 2011
79 Sweet November (2001) - Feb 22, 2011
87 Ben X (2007) - Feb 22, 2011
78 Unfaithful (2002) - Feb 22, 2011
84 The Piano Teacher (2001) - Feb 22, 2011
86 Klass (2007) - Feb 22, 2011
79 Irina Palm (2007) - Feb 22, 2011
81 127 Hours (2010) - Feb 22, 2011
83 Into the Wild (2007) - Feb 22, 2011
86 Ponyo (2008) - Feb 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alperen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?