![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alperm | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2009
|

| 80 | Forrest Gump (1994) - Apr 06, 2009 |
| 78 | September 11 (2002) - Apr 06, 2009 |
| 40 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 06, 2009 |
| 90 | Titanic (1997) - Apr 06, 2009 |
| 87 | American Beauty (1999) - Apr 06, 2009 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Apr 06, 2009 |
| 86 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Apr 06, 2009 |
| 89 | Contact (1997) - Apr 06, 2009 |
| 83 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 06, 2009 |
| 80 | Mystic River (2003) - Apr 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |