Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alphiebot
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2011
Recent Rankings
94 Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Oct 07, 2011
92 Red Eye (2005) - Oct 07, 2011
78 Men in Black II (2002) - Oct 07, 2011
86 300 (2007) - Oct 07, 2011
92 District 9 (2009) - Oct 07, 2011
90 Wanted (2008) - Oct 07, 2011
82 Watchmen (2009) - Oct 07, 2011
88 Dawn of the Dead (2004) - Oct 07, 2011
88 The Bourne Identity (2002) - Oct 07, 2011
88 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alphiebot. Why not go rank more films, then come back and check it out again?