![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alpleon | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2009
Location: Ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 98 | Seven Samurai (1954) - Mar 17, 2009 |
| 100 | Spider-Man 3 (2007) - Mar 17, 2009 |
| 100 | Spider-Man 2 (2004) - Mar 17, 2009 |
| 100 | Spider-Man (2002) - Mar 17, 2009 |
| 75 | Independence Day (1996) - Mar 17, 2009 |
| 88 | The Bucket List (2007) - Mar 17, 2009 |
| 95 | Little Miss Sunshine (2006) - Mar 17, 2009 |
| 90 | The Flintstones (1994) - Mar 17, 2009 |
| 89 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 17, 2009 |
| 89 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Mar 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |