![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alrogers11 | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | Billy Madison (1995) - Nov 13, 2008 |
| 83 | Sin City (2005) - Nov 13, 2008 |
| 75 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 13, 2008 |
| 55 | Starship Troopers (1997) - Nov 13, 2008 |
| 65 | Alien 3 (1992) - Nov 13, 2008 |
| 75 | Die Hard 2 (1990) - Nov 13, 2008 |
| 65 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Nov 13, 2008 |
| 77 | Forrest Gump (1994) - Nov 13, 2008 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Nov 13, 2008 |
| 75 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Nov 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |