altrvega

altrvega
Movie Buff - 334 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% 127 Hours (2010) - Rated 20 Oct 2012
65 20% Ghost (1990) - Rated 20 Oct 2012
58 9% The Mummy (1999) - Rated 20 Oct 2012
69 20% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 20 Oct 2012
79 39% Toy Story 2 (1999) - Rated 20 Oct 2012
55 9% Conspiracy Theory (1997) - Rated 20 Oct 2012
88 67% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 20 Oct 2012
70 29% Children of Men (2006) - Rated 20 Oct 2012
70 29% 28 Days Later (2002) - Rated 20 Oct 2012
80 52% The Apartment (1960) - Rated 20 Oct 2012