![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alucard | |
![]() |
Movie Buff - 441 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2010
Location: Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | Kick-Ass (2010) - May 14, 2010 |
| 7 | Edge of Darkness (2010) - May 08, 2010 |
| 6 | The Bounty Hunter (2010) - May 08, 2010 |
| 6 | Celda 211 (2009) - May 04, 2010 |
| 7 | The Invention of Lying (2009) - May 04, 2010 |
| 7 | Desert Flower (2009) - May 03, 2010 |
| 8 | Zero (2009) - Apr 30, 2010 |
| 9 | Watchmen (2009) - Apr 09, 2010 |
| 7 | [Rec] 2 (2009) - Apr 03, 2010 |
| 9 | Apocalypse Now Redux (2001) - Apr 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |